PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559}

Ukryty wymiar

Event Horizon
6,9 45 459
ocen
6,9 10 1 45459
6,3 10
ocen krytyków
Ukryty wymiar
powrót do forum filmu Ukryty wymiar

Event Horizon to film, który bardzo do mnie przemawia już samą swoją tematyką, dlatego powiedzieć można, że byłem do niego nastawiony pozytywnie już od samego początku.

Zawsze miło jest zobaczyć filmy wykorzystujące motyw Kosmicznego Horroru, strachu przed nieznanym, zła tak wielkiego, że człowiek nie może go pojąć. Szczególnie jednak uwielbiam jeśli taka Lovecraftiańska tematyka zostanie pomieszana z ideą ludzi próbujących opanować coś, co jest ponad ich możliwościami zrozumienia za pomocą nauki i technologii. Event Horizon prezentuje mi dokładnie to, strach przed nieznanym oraz świat, w którym pewne tajemnice nie powinny zostać odkryte.

Oczywiście nawet jeśli film posiada wszystko co lubię, nie znaczyło to od razu, że będzie dobry. Wykonanie jest jednak przynajmniej kompetentne a w mojej opinii całkiem niezłe, pomijając kilka niezręcznych baboli, które jednak jestem w stanie wybaczyć.

ocenił(a) film na 9
Mr_eLka

Nie istnieje Doskonałość, tak samo jak nie ma doskonałych filmów , zawsze się trafi jakaś wpadka. Jednakowoż "Event Horizon" na pewno jest filmem który każdy miłośnik horrowatych SF powinien zobaczyć (podobnie jak "Alien"-a) .

Mr_eLka

Dla mnie to zaledwie niezłe kino, żaden klasyk. Ot solidna produkcja, którą można, ale nie trzeba obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones